Vyberte zemi

Vyberte vaši zemi nebo oblast. Toto je důležité pro všechny druhy nastavení, jako jsou měna a bezdrátová regulační doména. Nastavení nesprávné země může vést k neschopnosti používání bezdrátové sítě.

Pokud vaše země není v seznamu, klepněte na tlačítko Ostatní země a tam si vyberte vaši zemi/oblast.

Poznámka

Pokud je vaše země jen v seznamu ostatních zemí, po klepnutí na OK se může zdát, že země byla vybrána ze seznamu. Tohoto si, prosím, nevšímejte, DrakX bude následovat vaši skutečnou volbu.

Vstupní metoda

Na obrazovce Ostatní země si též můžete zvolit vstupní metodu (v seznamu dole). Vstupní metody uživatelům dovolují vkládat vícejazyčné znaky (čínské, japonské, korejské atd.). IBus je výchozí vstupní metoda na Mageia DVDčkách, Afrika/Indie a Asie/ne-Indie na Živých-CDčkách. Pro asijské a africké místní nastavení, bude IBus nastavena jako výchozí vstupní metoda, takže uživatelé by neměli potřebovat ji nastavovat ručně. Jiné vstupní metody (SCIM, GCIN, HIME atd.) též poskytují podobné funkce a mohou být nainstalovány, pokud jste přidali HTTP/FTP nosič před výběrem balíčků.

Poznámka

Pokud jste během instalace vynechali nastavení vstupní metody, můžete ji zpřístupnit po restartu vašeho nainstalovaného systému přes "Nastavit váš počítač" -> "Systém", anebo spuštěním localedrake jako superuživatel (správce root).


CC BY-SA 3.0
Uploaded on 02/10/2016
loading table of contents...