Вилучення Mageia

Якщо Mageia не задовольняє ваших потреб або ви не змогли належним чином встановити систему, у вас може виникнути потреба у вилученні дистрибутива. Це ваше право і у Mageia передбачено можливість вилучення системи. Таку можливість можна знайти не у кожній операційній системі.

Після створення резервної копії даних, перезавантажте систему з DVD Mageia і виберіть пункт Rescue system, далі Restore Windows boot loader. Під час наступного завантаження системи завантажиться Windows без усіляких вікон вибору операційної системи.

Щоб скористатися місцем на диску, яке колись було зайнято розділами Mageia, у Windows, скористайтеся пунктом меню ПускПанель керуванняЗасоби адмініструванняКерування комп’ютеромСховища данихКерування дисками. У відповідь має бути відкрито сторінку керування розділами. Розділ, куди було встановлено Mageia, можна визначити за міткою Невідомий, а також за розміром та розташуванням на диску. Клацніть правою кнопкою миші на такому розділі і виберіть пункт Вилучити. Після цього місце на диску буде звільнено.

Якщо на комп’ютері встановлено Windows XP, ви можете створити новий розділ і виконати його форматування (у FAT32 або NTFS). Система надасть йому відповідну літеру диска.

Якщо на комп’ютері встановлено Vista або 7, у вас буде ще один можливий варіант: ви можете розширити наявний розділ за допомогою пункту, розташованого ліворуч від пункту вільного місця на диску. Крім того, можна скористатися вільними або комерційними програмами для XP, Vista або 7 (наприклад Gparted) за допомогою яких можна буде виконати додаткові дії з розділами. Як і завжди, під час внесення змін до розділів слід бути дуже обережним і створювати резервні копії усіх важливих даних.


CC BY-SA 3.0
Uploaded on 11/03/2021
loading table of contents...