Вибір мови

  • Виберіть бажану мову інтерфейсу системи. Для цього спочатку розгорніть список країн вашого континенту. Mageia використовуватиме вибрану вами мову під час встановлення та у вже встановленій системі.

  • Якщо у вашій системі буде використовуватися декілька мов (вами або іншими користувачами), натисніть кнопку Декілька мов, щоб додати їх. Після встановлення додати підтримку мов буде доволі складно.

Важливо

Навіть якщо вами було вибрано декілька мов, вам слід слід спочатку вибрати одну з них як основну мову сторінок програми для встановлення. Крім того, цю мову буде позначено і у вікні вибору декількох мов.

  • Якщо розкладка вашої клавіатури не збігається з розкладкою, що використовується для бажаної мови, варто також встановити мовні пакунки для мови, пов’язаної з вибраною розкладкою.

  • У Mageia типовою є підтримка UTF-8 (Unicode). Це кодування можна вимкнути за допомогою вікна вибору декількох мов, якщо вам наперед відомо, що Unicode є несумісним з вашою мовою. Вимикання UTF-8 стосуватиметься всіх встановлених мов.

  • Змінити мову інтерфейсу системи після встановлення можна за допомогою Центру керування MageiaСистемаНалаштувати локалізацію системи.


CC BY-SA 3.0
Uploaded on 11/03/2021
loading table of contents...