Локаль

Налаштування часового поясу

  • Виберіть ваш часовий пояс. Для цього достатньо вибрати вашу країну або якесь місто поруч з вашим місцем перебування так, щоб це місто було розташовано у тому самому часовому поясі.

За допомогою наступного розділу ви можете вказати режим роботи апаратного годинника комп’ютера: використання місцевого часу або часу за Гринвічем, також відомого як Всесвітній час.

Примітка

Якщо на вашому комп’ютері встановлено декілька операційних систем, переконайтеся, що у всіх цих системах використано місцевий час або Всесвітній час (UTC/GMT).

Вибір країни і регіону

  • Виберіть країну або регіон. Ваш вибір буде важливим для всіх типів параметрів локалізації системи, зокрема вибору валюти та домену керування бездротовим зв’язком. Помилковий вибір може призвести до неможливості використання бездротового зв’язку.

  • Якщо вашої країни немає у списку, натисніть кнопку Інші країни і виберіть країну або регіон за допомогою вікна, яке буде відкрито.

Примітка

Якщо пункт вашої країни є лише у списку Інші країни може здатися, що вибрано країну з першого списку. Будь ласка, не зважайте на це, DrakX вже врахував ваш правильний вибір.

Спосіб введення

За допомогою вікна Інші країни ви також можете вибрати спосіб введення (за допомогою нижньої частини списку). Способи введення надають змогу користувачам вводити символи запису східних мов (китайської, японської, корейської тощо). Типовим способом введення на DVD з Mageia та портативних образах системи є IBus, отже користувачам не доведеться налаштовувати нічого вручну. Інші способи введення (SCIM, GCIN, HIME тощо), які надають користувачам подібні можливості, можна встановити, якщо перед вибором пакунків було додано сховища пакунків HTTP/FTP.

Примітка

Якщо спосіб введення потрібен вам після встановлення системи, ви можете отримати доступ до нього після завантаження встановленої системи за допомогою пункту меню Налаштувати ваш комп’ютерСистема або запуску localedrake від імені користувача root.


CC BY-SA 3.0
Uploaded on 11/03/2021
loading table of contents...